Spordinädala info

Loomise kuupäev 27.09.2021

Uus tunniplaan

E Lühendatud päev. Õpetajatel Digikiirendi koolitus. Koolibussid väljuvad 14.40.

T Parkuuriring 8. tunni ajal. Näiteringi sel nädalal ei toimu.

K 1.-2. kl kunstiring toimub 6. tund. 7. tund laulukoor ja 8. tund spordiring. Kl 17.00 laskmisring. 5.-6. klass 6. tunni ajal noorsootöötaja Anne-Liisiga "Peatu, vaata, veendu!" projekti raames markeerimas ülekäigukohti.

N 5.-6. tund (suuremad klassid ka 7.tund) spordinädala liikumismäng "Keelemeeste radadel". Täpsem info lisandub Stuudiumis. 7.-8. tund tantsuring.

Selle nädalal toimuvad kehalise tundides erinevad võistlused, millest parimad saavad tunnustatud järgmisel esmaspäeval. Kõik õpilased saavad ka aktiivse osalemise eest hinded.

Spordinädala raames on avatud keskkonnas Actionbound orienteerumismäng. Kõigil soovijatel on võimalik liikumisrada läbida leides selleks 30-40 minutit vaba aega.

Mäng on GPS'i põhine ning selleks on tarvis allalaadida Actionbound äpp.

Avades keskkonna vajuta nupule "lähedalolevad mängud" ning kohe tuleb ette "Maarja orienteerumine spordinädalal".

Orienteerumismäng on avatud alates tänasest!

Kõigi vahel, kes on raja läbinud hiljemalt 4.oktoobriks, loositakse välja spordinädala meeneid.

Nagu kõlab selle aasta spordinädala ametlik moto: "Vaktsineeri end laiskuse vastu!"

Viimati muudetud 27.09.2021.